DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Odwiedź vanliferów i podróżników na Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Podróżnicy to jedni z ważniejszych gości, których zapraszamy na Warsaw Caravaning Festival. W tym roku z pewnością nie zabraknie ciekawych osobistości z vanlifowego światka.

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Strefa Vanlife

VANLIFOWE PODRÓŻE

Idea życia w podróży dla wielu jest wciąż bardzo ważna. To doskonała okazja do poznawania różnych zakątków świata, życia na łonie przyrody i obcowania w przepięknych, choć nieraz, trudnych warunkach. W przestrzeni social mediów nie trudno znaleźć wielu podróżników, często też całych rodzin, przemierzających świat kamperami czy vanami. Podczas najbliższej edycji Warsaw Caravaning Festival będzie można spotkać i porozmawiać z kilkoma gośćmi z tej społeczności.

STREFA VANLIFE

W tym roku podczas imprezy na warszawskim Służewcu nie zabraknie interesujących gości, którzy z pewnością podzielą się swoimi przygodami. Swoją obecność na imprezie potwierdziły ekipy takie jak Majowanie, White Wolf, Vincent Van czy Tripiarze. Co ważne lista nie jest na razie zamknięta, więc vanliferzy, którzy chcieliby odwiedzić Warsaw Caravaning Festival i współtworzyć Strefę, mogą cały czas zgłaszać swój udział mailowo lub poprzez kontakt w mediach społecznościowych Warsaw Caravaning Festival.

Warsaw Caravaning Festival odbędzie się w dniach 11-12 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (wjazd od ulicy Puławskiej)

Zlot Caravaningowy towarzyszący targom rozpocznie się dzień wcześniej, 10 maja od 15:00.

 

>>>>>KUP BILET LUB PARCELĘ JUŻ DZIŚ<<<<<

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Strefa Vanlife