DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Strefa Vanlife

Podziel się

Strefa Vanlife to miejsce, w którym spotkacie naszych gości ze sceny, vanliferów i influencerów, którzy mieszkają w swoich kamperach lub vanach i dzielą się relacjami ze swoich podróży.

Bilety Zlot Caravaningowy

ZOBACZ JAKIE EKIPY GOŚCILIŚMY NA WARSAW CARAVANING FESTIVAL 2024

MAJOWANIE

Majowanie, czyli Patrycja i Andrzej podróżują po świecie swoim przerobionym Fiatem Ducato. O sobie piszą tak: W 2020 r. nasza dwójka postanowiła zmienić troszeczkę swoje życie. Rzuciliśmy pracę na etacie, sprzedaliśmy zbędne rzeczy i kupiliśmy dostawczaka, którego przerobiliśmy na campervana. Majowóz, bo tak go nazwaliśmy, jest od tego czasu naszym domem na kółkach, którym podróżujemy wraz z naszym czworonożnym przyjacielem Duino. Odwiedziliśmy już 21 państw Europy i nie tylko...mamy w planie odwiedzić ich jeszcze więcej i pokazać Wam to! Staramy cieszyć się życiem, łapać każdą chwilę i doceniać to czego żyjąc w ten sposób możemy doświadczać. Od trzech lat relacjonujemy nasze podboje na Instagramie i Facebooku a od zeszłego roku prężnie tworzymy dla Was filmy na YouTube pokazując nasze życie codzienne a przy tym dając Wam wskazówki pomagające stworzyć własny domek na kółkach.

ODWIEDŹ MAJOWANIE

WHITE WOLF

Marek Suslik – znany jako Whitewolf po przejechaniu zimą półkuli północnej motocyklem i pokonaniu dystansu ponad 40000 km postanowił zmienić środek transportu! Teraz ten wytrawny podróżnik będzie eksplorował świat nowo budowanym busem/kamperem na bazie Iveco 4x4 który zostanie zaprezentowany przez niego na Warsaw Caravaning Festival. Samochód jest przygotowywany przez ekipę Adventure Vans Conversions, więc można spodziewać się świetnego i wyjątkowego pojazdu. W czasie niedzielnej prelekcji wróci do nas z opowieścią o zimowej wyprawie na Alaskę.

ODWIEDŹ WHITE WOLFA

PRZEMEK GOŁEMBOWSKI - SP7VC

Magister inżynier inżynierii chemicznej i procesowej oraz technik elektronik. Spędził 18 lat w podróży, zwiedził 99 krajów, z prawie wszystkich pracował radiowo. Jest autorem wielu publikacji o tematyce podróżniczo- krótkofalarskiej w tym książki (wydana w 2022) która stanowi zbiór wspomnień i porad podróżnika krótkofalowca „ Z radiem przez świat”.

ODWIEDŹ PRZEMKA

VINCENT VAN

Marcin Janicki znany w caravaningowej blogosferze jako VincentVan odwiedzi naszą Strefę Vanlife. Swój przydomek Youtuber zyskał dzięki podobieństwu do znanego malarza oraz charakterystycznemu malowaniu swojego vana - które odwzorowuje Gwiaździstą Noc holenderskiego mistrza wzbogaconą o symbole architektoniczne Europy. Podróżuje razem ze swoim psem Menelem i jest znany z bardzo pozytywnego podejścia do życia.

ODWIEDŹ VINCENTA

TRIPIARZE

Tripiarze czyli Martyna i Maciek. Ostatnie 11 miesięcy spędzili w podróży, w którą zabrał ich Tripek czyli VW T4, którego zbudowali własnoręcznie w zeszłym roku. Czy Afryka była dzika, czy można żyć przez rok w małym busie oraz czy warto zmienić swoje życie, aby wybrać się w wymarzoną podróż? Na te i inne pytania odpowiedzą wam w strefie Vanlife. Ich przygody związane z budową busa oraz podróżami możecie śledzić na Instagramie i Facebooku pod nazwą Tripiarze.

ODWIEDŹ TRIPIARZY

NA NIEOGARZE

Witajcie w świecie podróżniczego nieogaru! Alicja i Bartek wspólnie podróżują od 2015 roku. Niestraszne im długie jazdy osobówką czy busem, spanie pod namiotami i na dziko. Aktualnie zbudowali własnego Camper Vana i jeżdżą sobie po Europie. Jeśli chcesz zobaczyć naturalny nieogar w akcji, posłuchać o ich dziwacznych przygodach i stać się częścią akceptującej i pozytywnej społeczności, to koniecznie musicie ich odwiedzić.

ODWIEDŹ NA NIEOGARZE

MAKS.VAN.AGA

Pierwszym „vanem" gdzie mieli tylko łóżko zjechali cała Sardynię i po tej podróży już wiedzieli, że chcĄ więcej! Po powrocie od razu przeszli do działania i rozpoczęli budowę kolejnego vana, którym od kwietnia 2023 zjechali Portugalię, Włochy i Hiszpanię. Maks w social mediach jako ,,dietetyk w camperze’’ łączy tematykę dietetyczną (przepisy, wskazówki odnośnie zdrowego stylu życia) z życiem w camperze; Aga - filolog norweski, pracująca zdalnie z językiem niemieckim.

ODWIEDŹ MAKSA I AGĘ

VAN PAWEŁ

Pozwólcie, że ekipa Van Paweł przedstawi się sama: Tu Maja i Michał, czyli ekipa Vana Pawła. Pokazujemy jak żyje nam się w naszym własnoręcznie zbudowanym kamperze, jak podróżujemy i jak dogadujemy się na 7m2. Od 2 lat relacjonujemy to na naszym Instragramie. Vanem Pawłem przejechaliśmy już Europę od Estonii po Hiszpanię z 3-miesięczną przerwą na wizytę w Afryce. Przed nami nowe przygody, ale chętnie Wam opowiemy już o tych przebytych i o naszym doświadczeniu w życiu i spaniu na dziko.

ODWIEDŹ VANA PAWŁA

OBIEŻYŚWIATY4

Pozwólcie, że przedstawią się sami ;) Cześć! Tu Obieżyświaty4 - Ania, Andrzej i dwie nastolatki - Zuza (16 lat) i Jula (19 lat). Przez 11 lat podróżowaliśmy z namiotem, później 5 sezonów z przyczepą, a od niedawna jeździmy campervanem, który stał się dla nas drugim domem :) Bez podróży nie wyobrażamy sobie życia! Pragniemy pokazać, że niezależnie od wieku, doświadczenia czy sposobu podróżowania, jeździć i zwiedzać jak najbardziej można. A przy tym mieć niezłą frajdę i świetne wspomnienia.

ODWIEDŹ OBIEŻYŚWIATY4

KAMPER PLASTER

KamperPlaster, to nie tylko kanał na YouTube to również budowa i naprawa kamperów. Dariusz Berndt – właściciel pierwszego Fiata w zabudowie firmy Hobby. Podróżnik i barista. Od kilku lat propagator dobrego parzenia kawy. Administrator grupy Retrowozy na Facebooku i organizator imprez karawaningowych.

ODWIEDŹ KAMPER PLASTER

VAN GARAGE

Cześć jestem Krzysiek ale wszyscy znają mnie pod pseudonimem Van od 5 lat amatorsko buduję kampery a swoimi doświadczeniami dzielę się na swoim kanale Van Garage. Zimą z dwójką małych dzieciaków podróżujemy kamperem a naszym ulubionym kierunkiem jest słoneczna Hiszpania. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy budują lub planują budowę własnego kampera gdzie od podszewki będziecie mogli dopytać o rozwiązania. Albo po prostu macie ochotę zbić pionę :)

ODWIEDŹ VAN GARAGE

GIMME THAT TRIP

O sobie piszą tak: Z tej strony Emil i Luiza, jesteśmy w podróży od dwóch lat, zaczynając od Vanlife’u w którym spędziliśmy 11 miesięcy podbijajac Europę, następnie kilka miesięcy spędziliśmy w pracach sezonowych aż do upragnionego wyjazdu na 5 miesięcy do Azji Południowo-Wschodniej, z którego chwilę temu wróciliśmy. Kochamy podróże i lubimy przygody, a tych ostatnio nam nie brakowało! Niedługo zaczynamy kolejny rozdział i jedziemy naszym vanem do Norwegii!

ODWIEDŹ GIMME THAT TRIP
Bilety Zlot Caravaningowy