Organizator:

Strefa Vanlife

Podziel się

Strefa Vanlife to miejsce, w którym spotkacie naszych gości ze sceny, vanliferów i influencerów, którzy mieszkają w swoich kamperach lub vanach i dzielą się relacjami ze swoich podróży.

Bilety Katalog Wystawców Co? Gdzie? Kiedy?

ZOBACZ JAKIE EKIPY SPOTKASZ NA

WARSAW CARAVANING FESTIVAL

(lista aktualizowana na bieżąco)

THE BIG FIVE FAMILY

The Big Five Family to Kasia, Robert, Leon, Tymon i Tytus. Szalona rodzina w podróży dookoła świata camperem. Spotkacie ich na naszym Festivalu. O sobie piszą tak: Jedziemy w pogoni za słońcem, poznajemy ludzi, naturę, kuchnie, przekraczamy własne granice, a naszych przyjaciół raczymy obrazkami z naszej kolorowej codzienności. Nasza historia jest prosta. W 2020 roku pozbyliśmy się domu, samochodu, motocykla, mebli i masy nagromadzonych rzeczy, żeby móc bez zbędnego bagażu wyruszyć w podróż przez świat. Podróżujemy kamperem, a już niebawem wozem strażackim przerobionym na mobilny dom. Zwiedzamy kolejne kraje, poznajemy nowe kultury, nawiązujemy nowe przyjaźnie, a do tego wszystkiego prowadzimy proste życie. Każdy dzień jest dla nas wyjątkowy. Mimo, że żyjemy zwyczajnie to we wszystko wkładamy masę humoru i cieszymy się jak dzieciaki z tego co przynosi nam los. Staramy się pokazać codzienność bez specjalnego koloryzowania, bo nasze życie jest wystarczająco barwne.

ODWIEDŹ THE BIG FIVE FAMILY

TRIPCIAK CREW

Ekipa Tripciak Crew ma już za sobą ponad 70 000 km i 36 odwiedzonych państw. Podróżują charakterystycznym pomarańczowo-niebieskim busikiem VW T3 przerobionym na kampera i zarażają dobrym humorem.

ODWIEDŹ TRIPCIAK CREW

TERASFERA

Monikę i Pawła spotkacie podczas Warsaw Caravaning Festival. Będzie okazja do rozmowy czy wspólnego zdjęcia. O sobie piszą tak: TeraSfera to Monika i Paweł. Własnoręcznie zbudowaliśmy kampera z blaszaka, dosłownie “na ulicy”. Teraz podróżujemy po świecie w rytmie SLOW, nocujemy “na dziko” i smakujemy VAN LIFE`u. Poznajemy cudowne miejsca, ludzi, ich tradycje i kulturę. Odkrywamy nasze prawdziwe potrzeby i pasje. Uczymy się żyć teraźniejszością i staramy się czerpać radość z każdej chwili. Relacje z naszych podróży, porady, ciekawostki oraz cały proces budowy campervana znajdziesz na kanale TeraSfera – YouTube.

ODWIEDŹ TERASFERA

MAJOWANIE

Majowanie, czyli Patrycja i Andrzej podróżują po świecie swoim przerobionym Fiatem Ducato. O sobie piszą tak: W 2020 r. nasza dwójka postanowiła zmienić troszeczkę swoje życie. Rzuciliśmy pracę na etacie, sprzedaliśmy zbędne rzeczy i kupiliśmy dostawczaka, którego przerobiliśmy na campervana. Majowóz, bo tak go nazwaliśmy, jest od tego czasu naszym domem na kółkach, którym podróżujemy wraz z naszym czworonożnym przyjacielem Duino. Odwiedziliśmy już 21 państw Europy i nie tylko...mamy w planie odwiedzić ich jeszcze więcej i pokazać Wam to! Staramy cieszyć się życiem, łapać każdą chwilę i doceniać to czego żyjąc w ten sposób możemy doświadczać. Od trzech lat relacjonujemy nasze podboje na Instagramie i Facebooku a od zeszłego roku prężnie tworzymy dla Was filmy na YouTube pokazując nasze życie codzienne a przy tym dając Wam wskazówki pomagające stworzyć własny domek na kółkach.

ODWIEDŹ MAJOWANIE

NORDSIDE.BLOG

NordSide.blog, czyli Aga, Daniel i Megi. Podróżują swoim vanem po Europie, ale większą część życia zajmuje im życie i podróżowanie po Norwegii. Tak piszą o sobie: Od 3 lat jesteśmy na VanLife. Odkąd własnoręcznie wybudowaliśmy KamperVana Kropka, jest on naszym domem i jesteśmy bez przerwy w podróży. Objechaliśmy Włochy, Sycylię, Hiszpanię i Maroko, latem wracamy do Norwegii. Podróżujemy z małą Megi, naszą 14 letnią pekinką. Wszystko pokazujemy na naszym kanale na YT, Insta i Fb. Dlaczego NordSide.blog, bo Norwegia to nasza północna strona mocy, fascynuje nas i zachwyca. Objechaliśmy ją dwa razy, zimą i latem. Byliśmy Kamperem na Nordkapp, czyli na końcu świata. Dojechaliśmy daleko za koło podbiegunowe. Doraliśmy na Senję i Lofoty. 100 dni spędziliśmy w mroku północy na 15 stopniowym mrozie. Zdobyliśmy najwyższy szczyt Norwegii w Górach Olbrzymów, wspinaliśmy się po lodowcu, karmiliśmy fiordy, spaliśmy na epickich miejscówkach, przemierzyliśmy wiele szlaków północy w tym Język Trolla, Penis Trolla, Ścianę i Drabinę Trolli, Pulpit Rock. Napisaliśmy e-booka: „Norwegia Kamperem” z opracowaną trasą. Tego lata zabieramy kilka kamperów na wyprawę po Norwegii naszym szlakiem.

ODWIEDŹ NORDSIDE.BLOG

WHITE WOLF

Polski podróżnik, pasjonat ekstremalnych wyjazdów i odkrywania świata motocyklem, White Wolf. Założyciel grupy motocyklowej moto-fan.pl, dedykowanej miłośnikom jazdy motocyklem. Inicjator cyklu podróży motocyklowych zimą po świecie – Śniegiem po oczach i twórca popularnego bloga. Organizator najbardziej ekstremalnego zimowego zlotu motocyklowego Wolfentreffen. Poszukiwacz przygód z Tychów. Jest pierwszym motocyklistą na świecie który z Polski, zdobył samotnie zimą motocyklem najmniejsze miasto świata – Jakuck (2020 r.) pokonując odległość 11300km przy temperaturze poniżej -50 stopni Celsjusza , co środowisko branżowe uznało za najbardziej ekstremalny wyczyn.Laureat KOLOSY Gdynia, gdzie otrzymał dwie nominacje w kategorii; podróż oraz wyczyn. Podczas KOLOSY Gdynia otrzymał wyróżnienie w kategorii WYCZYN 2020 za; "za udane zaadaptowanie siebie i sprzętu do ekstremalnych temperatur i warunków syberyjskiej zimy".

ODWIEDŹ WHITE WOLFA

PRZEMEK GOŁEMBOWSKI - SP7VC

Magister inżynier inżynierii chemicznej i procesowej oraz technik elektronik. Spędził 18 lat w podróży, zwiedził 99 krajów, z prawie wszystkich pracował radiowo. Jest autorem wielu publikacji o tematyce podróżniczo- krótkofalarskiej w tym książki (wydana w 2022) która stanowi zbiór wspomnień i porad podróżnika krótkofalowca „ Z radiem przez świat”.

ODWIEDŹ PRZEMKA

WYPRAWOMANIAK

Wyprawomaniak czyli Adam Cieplak - sprzedał dom i zamieszkał w Campervanie zwanym "potworkiem". Przemierza całą Polskę i wyszukuje ciekawe miejsca, opisuje je oraz układa w gotowe trasy dla kamperów. Wszystkie są potem dostępne za darmo na wyprawomaniak.pl Wyprawomaniak jest portalem dla ludzi, którzy uwielbiają podróżować. Dla wszystkich, którzy podczas wakacji poszukują ciekawych atrakcji, dla leniwców, którzy nie lubią planować, za to uwielbiają zwiedzać, dla tych, którzy widzieli już wszystko i mają ochotę na więcej. Ambicją twórcy portalu jest zainspirować użytkowników do krótszych lub dłuższych wypraw. Jeśli zaś urlop spędzają w jednym miejscu, to Wyprawomaniak podpowie, co warto zobaczyć w okolicy.

ODWIEDŹ WYPRAWOMANIAKA

MKM HOBBY

MKM HOBBY, czyli Magdalena, Krzysztof i Matylda. Trzeci rok podróżują własnoręcznie zaprojektowanym campervanem. Póki co ich wędrówki ograniczają się do Europy, natomiast plany i marzenia sięgają daleko poza nią. Nocowanie "na dzikusa" to dla nich najlepsza forma, a przyroda to to co lubią najbardziej.

ODWIEDŹ MKM HOBBY

TU I TAM WE DWOJE

Edyta i Krzysztof czyli Instagramowi Tu i Tam we Dwoje. Zainspirowani własnymi podróżami i style życia vanlife, w 2020 roku sami wybudowali kampera i ruszyli nim w świat. W tym roku odbyli ciekawą podróż swoim kamperem po Norwegii. Inspirują się kulturą, fotografią i śledząc podróże innych vanliferów.

ODWIEDŹ TU I TAM WE DWOJE

VINCENT VAN

Marcin Janicki znany w caravaningowej blogosferze jako VincentVan odwiedzi naszą Strefę Vanlife. Swój przydomek Youtuber zyskał dzięki podobieństwu do znanego malarza oraz charakterystycznemu malowaniu swojego vana - które odwzorowuje Gwiaździstą Noc holenderskiego mistrza wzbogaconą o symbole architektoniczne Europy. Podróżuje razem ze swoim psem Menelem i jest znany z bardzo pozytywnego podejścia do życia.

ODWIEDŹ VINCENTA

VAN GARAGE

Krzysztof Vangarage czyli motoryzacyjny wariat który buduje amatorsko kampervany. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy budują lub planują budowę własnego domku na kółkach na targi camperowe na Służewcu gdzie od podszewki będziecie mogli zobaczyć jak sam buduję, dopytać o rozwiązania i sposoby oraz dopytać o nadchodzące plany remontu i przebudowy legendy kamperowej hobby 600. Albo po prostu macie ochotę zbić pionę.

ODWIEDŹ VAN GARAGE

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<

Bilety Katalog Wystawców Co? Gdzie? Kiedy?