DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Caravaningowa Majówka na Torze Służewiec – trzecia edycja Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Już po raz trzeci warszawski Służewiec stanie się miejscem wielkiego kampingowego pikniku. A to za sprawą wydarzenia Warsaw Caravaning Festival, które odbędzie się w weekend 11-12 maja.

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Katalog Wystawców

Warszawska impreza to połączenie targów i pikniku w plenerze. Znajdziemy tu zarówno bogatą część ekspozycyjną z kamperami, przyczepami i akcesoriami turystycznymi, jak również także strefę dla dzieci, podróżników, scenę, zlot caravaningowy oraz wyścigi konne w cenie biletu! To świetna okazja na poznanie świata caravaningu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu.

Strefa Expo – nowości od topowych firm


W strefie z wystawcami zaprezentowana zostanie różnorodność branży caravaningowej. Nie zabraknie kamperów, kampervanów i przyczep kempingowych od znanych światowych oraz polskich producentów. Zarówno tych na sprzedaż jak i na wynajem. Ważną częścią każdych targów są również akcesoria kempingowe, turystyczne i najnowsze technologie, które będzie można zobaczyć także na majówce na Służewcu. Wśród wystawców spotkać można firmy oferujące też namioty dachowe, czy rozwiązania dla offroad a także wystawców z technologiami i licznymi akcesoriami kempingowymi.
Swój udział w wydarzeniu potwierdziło 35 wystawców w tym czołowe firmy takie jak: Camp Story, CarGo!, Centrum Campingowe, 2N-Everpol, Affinity Camper Vans, iKamper, Maturi, Nordyński, Wadowscy.pl, Nordyńśki Łódź, Yolco czy Warszawskie Centrum Caravaningu. A to jeszcze nie koniec zgłoszeń! Lista wystawców jest na bieżąco aktualizowana na stronie Festivalu, TUTAJ.

Jak wyglądał kemping przed laty, czyli Strefa Retro

Wzorem poprzednich lat, również i w tym roku, powstanie strefa z kilkunastoma klasycznymi przyczepami i kamperami. Caravaning dzięki długiej historii doczekał się wielu znakomitych konstrukcji i rozwiązań, które będzie można spotkać na Warsaw Caravaning Festival. Twórcą strefy będzie grupa Camper Majstry z Grzegorzem „Gino” Dubrowskim na czele oraz pasjonaci i właściciele wyjątkowych pojazdów. Dzięki tej propozycji zwiedzający mogą zapoznać się z historią caravaningu na żywo oraz zobaczyć klimatyczną strefę nawiązującą do wakacji na kempingu sprzed lat.

Strefa Vanlife i Scena, czyli poznaj miłośników podróżowania

Coraz więcej osób decyduje się na życie w podróży, poznając świat i kulturę w Polsce i na świecie. Przemierzają kolejne kilometry własnoręcznie zbudowanymi lub przerobionymi kamperami czy vanami. Organizator zaprosił 11 ciekawych osobistości z vanlifowego światka. Będzie ich można spotkać nie tylko w części ekspozycyjnej, ale także posłuchać na Festivalowej scenie. Są już pierwsi potwierdzeni goście a lista jest jeszcze aktualizowana i można ją obserwować TUTAJ.

Weekend z wyścigami konnymi

Oczywiście na Torze Służewiec obowiązkowo pojawią się również wyścigi konne. Podczas Festivalowego weekendu będzie można zobaczyć ciekawe gonitwy i wspaniałe konie wyścigowe. Warto więc wybrać się z całą rodziną zarówno obejrzeć kampery oraz gonitwy na jednym bilecie. Początek gonitw w sobotę i niedzielę o 15:00.

Zlot Caravaningowy

Dla wielu miłośników podróżowania kamperami czy z przyczepami zloty caravaningowe są doskonałą okazją do poznania się i wymiany swoich doświadczeń. Jest to także świetna możliwość dla początkujących by zaczerpnąć dawki wiedzy od praktykujących i doświadczonych podróżników. Miejsca na zlot są cały czas dostępne, ale warto się spieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Sam zlot rozpocznie się 10 maja.

>>>>>KUP BILET LUB PARCELĘ JUŻ DZIŚ<<<<<

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Katalog Wystawców