BILETY NA WARSAW CARAVANING FESTIVAL I ZLOT CARAVANINGOWY JUŻ W SPRZEDAŻY ‼️ 🚐  

Organizator:

Partnerzy i patroni targów

Podziel się

Poznaj naszych patronów i partnerów medialnych

O targach Bilety Katalog Wystawców

PATRONI WARSAW CARAVANING FESTIVAL 2024

ORGANIZATORZY

PARTNERZY FESTIVALU

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY

Polski Związek Motorowy (PZM) jest polskim związkiem sportowym zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych. Do najważniejszych celów Związku należy rozwój masowego i wyczynowego sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego. PZM powstał 30 stycznia 1950 roku z połączenia Automobilklubu Polski (rok założenia 1909) i Polskiego Związku Motocyklowego (rok założenia 1924) i jest jedynym kontynuatorem tradycji obu tych organizacji Związek ma również swoją komisję Caravaning PZM, która zajmuje się popularyzacją tej formy spędzania czasu, organizuje, współorganizuje i patronuje zlotom, targom i wydarzeniom branżowym. Dodatkowo Caravaning PZM prowadzi swoją zakładkę na portalu internetowym PZM, gdzie można znaleźć wiele wartościowych informacji na temat karawaningu i wydarzeń.

Odwiedź naszego partnera

TOR SŁUŻEWIEC

Gospodarz obiektu, na którym odbędzie się Warsaw Caravaning Festival. Od 1939 roku rozgrywane są na nim liczne wyścigi konne. Także podczas naszej imprezy będzie można podziwiać najszybsze konie podczas gonitw.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Portal CampRest

Czołowy i jeden z najchętniej odwiedzanych portali branżowych w Polsce, który jest nie tylko intuicyjną i rozbudowaną wyszukiwarką kempingów w Polsce oraz całej Europie, ale również wszelakich firm działających w branży karawaningowej zaczynając na wypożyczalniach poprzez serwisy oraz dealerów różnych marek kamperów przyczep i usług związanych z szeroko rozumianym caravaningiem i światem kempingowym. CampRest to przede wszystkim właściciele, czyli Kasia i Piotr, kopalnia porad, wiedzy i kompleksowego doradztwa w kwestiach planowania podróży kamperem! Cechuje ich ogromne doświadczenie, ponieważ większość roku spędzają w drodze na kempingach i wydarzeniach branżowych, odkrywając wciąż nowe i piękne miejsca, do polecenia i opisania. Portal oprócz funkcji wyszukiwania, zawiera też dział z testami kamperów i innych pojazdów, szeroką bazą wiedzy oraz część blogową, gdzie czytelnicy znajda informację o rynku caravaningowym, relacje z wyjazdów Kasi i Piotra, właścicieli portalu, oraz porady i tematy lifestylowe.

Odwiedź naszego partnera

Polski Caravaning

Największy na rynku polskim magazyn poświęcony karawaningowi i wszystkiemu, co związane z tym sposobem spędzania wolnego czasu. W magazynie oraz na prowadzonym przez Polski Caravaning portalu internetowym, znajdziemy artykuły związane nie tylko z karawaningiem, ale również podróżami, sprzętem turystycznym oraz szerzej pojętą motoryzacji. Na łamach czasopisma prezentują szeroką ofertą firm produkujących, sprzedających, wypożyczających przyczepy i samochody kempingowe oraz akcesoria. Na portalu oprócz, podstawowej wiedzy, nowości, testów i informacji ze świata caravaningu, znajdziemy też informacje o kempingach i destynacjach na wakacyjne wypady z kamperem lub przyczepą. Ciekawostką na portalu jest również dział Kobiecym Okiem, gdzie autorki opowiadają o świecie karawaningu z kobieciej perspektywy.

Odwiedź naszego partnera

Na Biwaku

Jest to profesjonalny kanał na Youtube prezentujący polską branżę caravaningową i świat kempingowy. Na kanale oraz social mediach Na Biwaku znajdziemy prezentacje i testy kamperów oraz przyczep kempingowych, propozycje wyjazdów, coś dla początkujących oraz relacje z różnych wydarzeń caravaningowych takich jak zlot, targi czy prezentacje branżowe. Ciekawą inicjatywą jest też emitowane, co tydzień „Biwak News”, z którego można dowiedzieć się co ciekawego wydarzyło się w świecie caravaningu, nie tylko polskim, w ostatnim tygodniu. Autorem i głównodowodzącym projektu jest Bartłomiej Ryś, jeden z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych dziennikarzy caravaningowych w Polsce. Postać aktywnie wspierająca rozwój branży i społeczności związanej z tą forma spędzania czasu. W czasie targów, dzięki współpracy z Bartkiem i jego ekipą powstanie na pewno wiele ciekawych relacji, prezentacji czy wywiadów.

Odwiedź naszego partnera

Campermajstry

Jedna z największych i najaktywniejszych grup facebokowych i społeczności zrzeszających fanów Caravaningu. Pod przewodnictwem Grzegorza "Gino" Dubrowskiego działa aktywnie nie tylko w internecie, tworząc platformę do wymiany doświadczeń, porad i relacji z podróży ale również organizując i patronując wielu zlotom i eventom.

Odwiedź naszego partnera

PARK4NIGHT

PARK4NIGHT to aplikacja do wyszukiwania i udostępniania przyjaznych miejsc dla kamperów. Założona w 2011 roku, dziś gromadzi już ponad 8 milionów członków, tworząc największą społeczność miłośników kamperów w Europie (dostępna w 6 językach i 60 krajach). Głównym celem jest budowanie odpowiedzialnej społeczności caravaningowej i pokazywanie zalet podróżowania samochodami kempingowymi.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

WESOŁA RODZINKA

Marka Wesoła Rodzinka powstała w 2017 roku. Została stworzona z myślą o najbliższych - od rodziny dla rodziny. Nazwa ma podkreślać kameralny charakter firmy, rodzinną atmosferę, szczerość i prawdziwość oferowanego asortymentu. Produkty marki zostały specjalnie wyselekcjonowane, cechuje je najwyższa jakości, stworzone zostały na bazie wyjątkowych receptur. Wszystko po to, aby cieszyć i smakować całym rodzinom.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

CARAVANS SALON POLAND

Caravans Salon Poland to największe wydarzenie tego typu w Polsce. 7 pawilonów wystawienniczych o powierzchni ponad 45 000 m2, które zapełniły się w całości caravaningiem. Setki kamperów i przyczep, akcesoria, strefy specjalne i goście, to część atrakcji które oferuje to wydarzenie.

ODWIEDŹ NASZEGO PARTNERA

Chcesz zostać naszym partnerem medialnym? Napisz do nas!

Michał Dublaga
Michał Dublaga