DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

O targach

Podziel się

Bilety Zlot Caravaningowy

Warsaw Caravaning Festiwal to nowy pomysł na wydarzenie caravaningowe, które przyciągnie każdego pasjonata podróży i niezależności 

Miejsce organizacji imprezy: Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Organizatorami imprezy są: Grupa MTP, która już od lat przyczynia się do rozwoju branży caravaningowej, organizując wydarzenia targowe i kongresowe oraz Polska Grupa Caravaningowa, natomiast głównymi partnerami zostali Polski Związek Motorowy, Camprest.com oraz Polski Caravaning. Całość odbędzie się pod patronatem Caravans Salon Poland. 

Kompleksowe wydarzenie caravaningowe w festiwalowym klimacie

WCF jest kompleksowym wydarzeniem skierowanym do wszystkich fanów i pasjonatów kamperów i przyczep kempingowych. Podczas majowego weekendu na terenie Toru Służewiec, uczestnicy będą mogli między innymi:

  • zobaczyć najnowsze kampery i przyczepy w strefie EXPO, gdzie czołowi dealerzy zaprezentują swoją ofertę
  • odwiedzić strefę RENT YOUR CAMPER (wypożyczalni) – i zaplanować swoje wakacje czy wyprawę w kamperze lub z przyczepą
  • wziąć udział w ZLOCIE CARAVANINGOWYM
  • zobaczyć odbywające się na Torze Służewiec WYŚCIGI KONNE
  • spotkać ulubionych Vanliferów oraz pasjonatów w Strefie Retro by CamperMajstry. 

Impreza będzie miała charakter plenerowy i festiwalowy tworząc wyjątkowe miejsce dla integracji środowiska caravaningowego z targami branżowymi, dając niezliczone możliwości zarażania nowych osób pasją do caravaningu.

TEMATYKA TARGÓW: 

KAMPERY I KAMPERVANY 

Najnowsze oraz bestsellerowe kampery, integry, półintegry, alkowy a także coraz popularniejsze kampervany i kampery 4x4. Nasi wystawcy zaprezentują pełen przekrój pojazdów kempingowych dostosowanych do różnych wymagań i planów podróżniczych. Zwiedzający zobaczą zarówno konstrukcje światowych marek jak: Hymer, Dethleffs, Adria czy Chausson jak również wielu Polskich, renomowanych producentów i ich niejednokrotnie spersonalizowane rozwiązania dla najbardziej wymagających. 

PRZYCZEPY KEMPINGOWE 

Wystawcy zaprezentują różnego typu przyczepy kempingowe z każdego segmentu od małych dwuosobowych, po konstrukcje przystosowane dla dużych rodzin i zaprojektowane na każde warunki pogodowe. Od rozwiązań polskiej fabryki Niewiadów aż po duże i luksusowe modele Hobby, Tabbert, Hymer-Eriba czy Dethleffs. 

 

 

ZLOT CARAVANINGOWY 

Ważnym i atrakcyjnym dla "caravaningowców" punktem imprezy jest Zlot. Przygotowaliśmy miejsce dla około 140 ekip, tak aby uczestnicy spędzili ze sobą trzy dni komfortowo i w dobrej zlotowej atmosferze, w pięknej scenerii Służewca. 

WYSTAWCY

Swoją obecność potwierdziły już firmy takie jak: Wadowscy Campery, Warszawskie Centrum Caravaningu, Centrum Campingowe, CarGO!, Adventure Van Convertions, HYPE, Campstory, iKamper czy Maturi.

Lista powiększa się z dnia na dzień!

TEREN IMPREZY

Teren naszego Festivalu odbywającego się na Służewcu w dniach 11-12 maja (zlot od 10 maja) został podzielony na kilka stref:

EXPO - miejsce gdzie nasi wystawcy będą prezentować kampery, przyczepy, akcesoria i usługi związane z caravaningiem i turystyką

STREFA VANLIFE - strefa gdzie będzie można spotkać podróżników i vanliferów, porozmawiać i podziwiać oryginalne pojazdy

STREFA WYŚCIGOWA - dostępna tylko w trakcie wyścigów konnych w sobotę i niedzielę od 13:30-19:00 - w cenie biletu na Warsaw Caravaning Festival oraz w cenie Parceli na ZLOT jest również możliwość oglądania wyścigów. 

ZLOT - strefa przeznaczona jedynie dla uczestników Zlotu Caravaningowego, w której na podstawie wykupionej parceli można przebywać od piątku od 15:00 do niedzielnego wieczoru.

GASTRONOMIA - miejsce gdzie w godzinach trwania Festivalu można skorzystać z oferty znajdujących się tam food-trucków czy namiotów. Również w tym miejscu odbędzie się Biesiada dla uczestników Zlotu. 

SCENA - tutaj obędą się spotkania, wykłady, prelekcje i część artystyczna imprezy

STREFA RETRO - strefa przygotowana we współpracy z grupą Camper Majstry. Będzie można podziwiać klasyki caravaningowe i inne ciekawe pojazdy sprzed lat

SERWIS - miejsce, w którym będzie można zrzucić szarą wodę i napełnić zbiornik nową 

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Michał Dublaga
Michał Dublaga
Mariusz Chmura
Mariusz Chmura