DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Wyroby Kościuszko na Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Wystawcą na tegorocznym festiwalu na warszawskim Torze Służewiec będzie firma Kościuszko, produkująca przepyszne wyroby.

 

Założycielem firmy jest Jan Kościuszko, autorytet w dziedzinie gastronomii, jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na kulinarnej mapie Polski. Powołał markę Wyroby Kościuszko działając w obronie tradycji i karmi Polaków tym razem nie w restauracji, ale w ich domach. I byłaby to historia marki jakich wiele, gdyby nie postać Jana Kościuszko.

„W mojej kuchni zawsze stawiałem na nawiązywanie do tradycji i czerpanie z dziedzictwa kulinarnego. Kultura stołu jest komplementarna z kulturą narodu. Chciałbym przybliżyć Państwu odrobinę pięknej historii Polskiej kuchni i zabrać w kulinarny spacer wypełniony smakami z przed lat” - Jan Kościuszko

Jan Kościuszko całe kulinarne doświadczenie obecnie postanowił „zamknąć w puszkach”, co umożliwiło wyprodukowanie najwyższej jakości dań gotowych systemu „Premium” pozbawionych chociażby śladowych ilości komponentów chemicznych, a trwałość przydatności tych produktów zawdzięcza wyłącznie procesom termicznym. Kolejny raz marka udowodniła, iż kulinaria polskie są i były komplementarną częścią kultury.

„Grupa Kościuszko M2B” „Wyroby Kościuszko” -  Spółka produkuje i dostarcza produkty o bardzo wysokiej jakości dla takich partnerów jak: Ikea, Lotos, BP, Amic, Farutex, Wawel, Banfood, Bacówka i wielu innych.

 

Odwiedź wystawcę: 

strona www: https://www.wyrobykosciuszko.pl 

strona FB: https://www.facebook.com/wyrobykosciuszko/ 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<