DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Warsaw Caravaning Festival 2022, Ekspozycja na stoisku Aries Power Equipment

Podziel się

Aries Power Equipment, Generalny Dystrybutor w Polsce maszyn i urządzeń Honda oraz innych renomowanych producentów, od lat wspiera miłośników caravaningu proponując rozwiązania, które ułatwiają życie w drodze.

Agregat prądotwórczy Honda EU22i

Ważnym punktem na liście wyposażenia kampera jest przenośne źródło prądu. Najlepszym wyborem jest walizkowy agregat prądotwórczy w formie walizki Honda EU22i o mocy maks. 2,2 kW z inwerterową stabilizacją napięcia. Generuje czysty prąd, bezpieczny dla nawet bardzo czułych na jakość prądu odbiorników elektronicznych. Wyposażony jest w przyjazny dla środowiska silnik, nowoczesną prądnicę, dodatkowe kanały wentylacyjne, udoskonalenia zwiększające komfort obsługi, jak zawór paliwa (zamknięty, powoduje wypalenie paliwa i automatyczne wyłączenie silnika). Pojemny zbiornik paliwa (3,6l) wraz z trybem pracy ekonomicznej (ECO) zapewnia 7h pracy (zależnie od wartości obciążenia). Służy do zasilania sprzętu RTV AGD podstawowego użytku, nowoczesnych elektronarzędzi i wrażliwych na jakość prądu odbiorników elektronicznych jak laptop, ekrany LED, telefon komórkowy. Gniazdo prądu stałego (DC) zapewnia ładowanie akumulatorów samochodowych, a możliwość autosynchronizacji – podwojenie maks. mocy wyjściowej do 4,4 kW poprzez równoległe łączenie 2 modeli EU 22i. www.mojahonda.pl

KUP BILET WYSTAWCY ZLOT INFORMACJE

Przenośne banki energii

Bank energii jest przenośną ładowarką przeznaczoną do zasilania wybranych odbiorników, a przede wszystkim odbiorników mobilnych i w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazda elektrycznego. Najbardziej nowoczesne banki energii z baterią litowo-jonową nie są już tylko podręcznymi gadżetami – wyposażone w innowacyjne rozwiązania zapewniają potężną moc, dużą wydajność i wysoką jakość prądu. Banki energii EcoFlow, wyposażone w najszybszej działającą obecnie na rynku technologię X-STREAM i tryb X-Boost, zapewniają unikalnie szybkie ładowanie oraz prąd wysokiej jakości, dużą moc oraz wysoką wydajność. Oferta obejmuje 4 modele o mocy znamionowej od 600W i maksymalnej 1200W po model o mocy znamionowej 1 800W/mocy maksymalnej 3 300W, akumulator integrowany z EcoFlow RIVER w celu podwojenia pojemności oraz panel solarny. Ładowane są z sieci, z instalacji samochodowej i za pomocą panelu solarnego. www.mojahonda.pl

Lodówki kompresorowe ariesFrost

AriesFrost to rodzina przenośnych lodówek kompresorowych o pojemności od 15 do 75 litrów i mocy kompresorów od 60 do 80 W. Lodówki są odporne na wstrząsy i wyposażone w trójstopniowy system ochrony baterii. Zasilane prądem 12 lub 230V, zapewniają szeroki zakres temperatur od +20ºC do -20ºC. Uniwersalny model AFW28DZ (28 l) jest wyposażony w panel dotykowy, ergonomiczne kółka i uchwyt teleskopowy. W jego konstrukcji, jak i w większej lodówce o pojemności 75l, zastosowano technologię dwóch niezależnych komór, dzięki czemu urządzenia pełnią funkcję lodówki i zamrażarki. Wygodę użytkowania pozostałych modeli zapewniają dwustronna pokrywa oraz nowoczesne panele sterujące.
www.ariesfrost.pl

Aries Power Equipment jest Generalnym Dystrybutorem Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce i od 1992 r. wprowadza na polski rynek szeroką gamę produktów HONDA – lidera światowej myśli technologicznej i marki znanej na świecie z wysokiej jakości produkowanych maszyn. Od wielu lat HONDA znajduje się w światowej czołówce najlepszych marek.