DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Wadowscy Campery wystawcą na Warsaw Caravaning Festival 2024

Podziel się

Z aktualną ofertą podczas Warsaw Caravaning Festival pojawi się firma Campery Wadowscy.

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Katalog Wystawców

Wadowscy to firma rodzinna z bogatym doświadczeniem, która powstała w 1971 roku. Pasja do podróżowania, poznawania nowych miejsc i aktywnego wypoczynku jest obecny w życiu tej rodziny od pokoleń. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i zainteresowaniami z wszystkimi pasjonatami caravaningu.

Firma Wadowscy Campery prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych oraz autoryzowany serwis, sklep z akcesoriami a także polskie oddziały największej wypożyczalni camperów w Europie – McRent. Firma ma swoje filie w Gaju pod Krakowem oraz w Jankach pod Warszawą.

| MARKI W OFERCIE: Affinity, Weinsberg, Knaus, Dethleffs, Sunlight, Laika, Hymer w zakrese sprzedaży serwisu i części zamiennych.

W swojej bogatej ofercie kluczowych marek kamperów, które posiada firma, warto wyróżnić polską markę Affinity. Wyróżnia ją wszechstronność, wysoka jakość, niespotykana dotąd użyteczność, atrakcyjny wygląd i dbałość o detale. Affinity Camper Van to świetny wybór, a wszystko dzięki elastycznej konfiguracji, pozwalającej dopasować pojazd do różnorodnych potrzeb użytkowników, od dwójki podróżników do czteroosobowej rodziny.

Jeśli do świata caravaningu chcecie dołączyć własnoręcznie zbudowanym kamperem, to warto odwiedzić stoisko firmy Wadowscy Campery  gdzie znajdziecie wszystko co będzie Wam do tego potrzebne.

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://www.kampery.wadowscy.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/CamperyWadowscy/ 

 

>>>>>KUP BILET LUB PARCELĘ JUŻ DZIŚ<<<<<

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Katalog Wystawców