Organizator:

Vanado Campervans z ciekawą ekspozycją na WCF

Podziel się

Vannado Campervans zaprezentuje gotowe pojazdy oraz strefę Vancraft i wystąpi na Scenie.

Firma Vannado postanowiła podzielić swoje stoisko na dwie strefy: 

1 - Vannado - gotowe customowe camper vany
2 - Vancraft - serwis, doposażenie, meble do samodzielnego montażu.

W strefie Vannado zobaczymy dwa kampera na bazie długiego Volkswagena Craftera. Do jego zabudowy zostały wykorzystane naturalne materiały, w tym forniry drewniane. Posiada też między innymi: zbiorniki na czystą wodę o pojemności aż 200 litrów; podwieszany bak na gaz, który można tankować na stacji paliw; bojler do wody i ogrzewanie Truma Combi, rozprowadzone na trzy strefy: kuchnię, łazienkę oraz okolice łóżka dla zapewnienia komfortu termicznego nawet w chłodne dni i ogromne łóżko o wymiarach 186 x 177 cm... 

Drugi samochód, który zobaczymy to zupełnie nowy projekt robiony na zamówienie na bazie Fiata Ducato L4H3 z podwójną podłogą! 

W strefie Vancraft natomiast znajdziemy MANa TGE w trakcie budowy (ze zrobioną izolacją, okablowaniem, dachem sypialnym w budoiwe). I przez cały dzień będzie tam Pan Wojtek, kierownik serwisu który będzie odpowiadał na wszystkie pytania odnośnie budowy busa. 

Dodatkowo w sobotę o 12:40 twórcy Vannado wystąpią na scenie, gdzie w formie luźnego wywiadu opowiedzą o swojej pracy i odpowiedzą na pytania. 

KUP BILET WYSTAWCY ZLOT INFORMACJE