BILETY NA WARSAW CARAVANING FESTIVAL I ZLOT CARAVANINGOWY JUŻ W SPRZEDAŻY ‼️ 🚐  

Organizator:

Strefa Vanlife coraz ciekawsza!

Podziel się

Strefa Vanlife staje się coraz pełniejsza. Dołączają kolejni

W strefie Vanlife podczas Warsaw Caravaning Festival spotkacie wielu ciekawych gości. Dziś przedstawiamy kolejnych vanliferów. 

Krzysztof Vangarage czyli motoryzacyjny wariat który buduje amatorsko kampervany. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy budują lub planują budowę własnego domku na kółkach na targi camperowe na Służewcu gdzie od podszewki będziecie mogli zobaczyć jak sam buduję, dopytać o rozwiązania i sposoby oraz dopytać o nadchodzące plany remontu i przebudowy legendy kamperowej hobby 600. Albo po prostu macie ochotę zbić pione.

Odwiedź go na Facebooku: https://www.facebook.com/V.G.VanGarage/ 

Edyta i Krzysztof czyli Instagramowi Tu i Tam we Dwoje. Zainspirowani własnymi podróżami i style życia vanlife, w 2020 roku sami wybudowali kampera i ruszyli nim w świat. W tym roku odbyli ciekawą podróż swoim kamperem po Norwegii. Inspirują się kulturą, fotografią i śledząc podróże innych vanliferów. 

Odwiedź ich na Instagramie: https://www.instagram.com/tu_i_tam_we_dwoje/ 

MKM HOBBY, czyli Magdalena, Krzysztof i Matylda. Trzeci rok podróżują własnoręcznie zaprojektowanym campervanem. Póki co ich wędrówki ograniczają się do Europy, natomiast plany i marzenia sięgają daleko poza nią. Nocowanie "na dzikusa" to dla nich najlepsza forma, a przyroda to to co lubią najbardziej. 

Odwiedź ich na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCcTOJslFE8ObbOURjkXZyFA 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<