DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Przyczepy od Maturi na Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

MATURI to polski producent lekkich przyczep mieszkalnych i transportowych z autorskim, niezależnym zawieszeniem terenowym. Przyczepy MATURI stworzone do niezależnych wypraw, idealne do aktywności outdoorowych, są kompaktowe, zwrotne i świetnie się prowadzą.

 

Firma Maturi znana z produkcji takich przyczep jak Maturi Sideway czy Maturi Tricamp.

Maturi Sideway to mała przyczepa wyprawowa na krótkie wypady i dłuższe podróże. Autorskie rozwiązanie niezależnego zawieszenia i duży prześwit zapewniają dzielność w terenie i komfort prowadzenia na każdej nawierzchni. Kompaktowe wymiary przyczepy dają jej dużą mobilność, bezproblemowe manewrowanie, parkowanie i łatwość w znalezieniu miejsca na nocleg, gdziekolwiek zdecydujesz się zatrzymać. Pełnowymiarowy, składany materac to wygodne miejsce do spania dla 3 osób (2 osoby dorosłe + dziecko). Homologacja O1 zapewnia bezproblemową rejestrację w całej Europie, niskie opłaty rejestracyjne i ubezpieczeniowe, DMC 750 kg to możliwość prowadzenie z prawem jazdy kat.B, bez dodatkowych opłat drogowych i konieczności corocznych przeglądów technicznych.

Maturi Tricamp to transportowa przyczepa z zawieszeniem off-road przewiezie Twoje motocykle, quad, paralotnię, kajaki lub inny sprzęt sportowy w miejsce, które pozwoli Ci intensywnie się nimi cieszyć. Uchylny stelaż daje możliwość montażu namiotu dachowego, dzięki czemu przyczepa może być świetną opcją również na sportowy weekend. Regulowany w pionie i poziomie sprzęg umożliwi idealne dopasowanie holownika i przyczepy, zapewni pełne otwarcie tylnych drzwi auta terenowego. Skrzynia ładunkowa pomieści zarówno Twój strój i sprzęt sportowy, jak i ekwipunek biwakowy a opcja demontażu skrzyni daje możliwość dopasowania wielkości platformy do przewożonego ładunku. Listwy po bokach i z przodu platformy pozwalają na łatwe i wygodne zabezpieczenie ładunku na czas transportu.

 

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://maturi.world/pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/MATURI.trailers 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<