Organizator:

Przyczepy kempingowe od ACW Adventure na WCF 2023

Podziel się

ACW Adventure jest autoryzowanym dystrybutorem przyczep kempingowych od LifeStyleCamper Polska, Carox + oraz TOMPLAN, a także namiotów dachowych firmy WILD LAND.

ACW Adventure jest autoryzowanym dystrybutorem przyczep kempingowych od LifeStyleCamper Polska, Carox + oraz TOMPLAN, a także namiotów dachowych firmy WILD LAND.

W ofercie firmy znajdują się przyczepy kempingowe oraz namioty dachowe, na długie i krótkie wyprawy.

Połączone wysiłki doświadczonych konstruktorów oraz użycie najlepszych materiałów od renomowanych dostawców tworzą praktyczne i trwałe rozwiązania.
Na tym się nie kończy, dążąc do zapewnienia optymalnego komfortu na podstawie doświadczeń klientów, starają się nieustannie wprowadzać innowacje i ulepszać swoją ofertę.

Firma ACW Adventure od lat jest związana z motoryzacją. Na początku sprzedawała i naprawiała samochody, posiadając swój własny warsztat mechaniczny. Ale nie samą pracą człowiek żyje. Ich pasją są podróże i aktywny wypoczynek. Wtedy wsiadają za kółka swoich ulubionych pojazdów i podróżują w nieznane.

LIFESTYLECAMPER

Przyczepy kempingowe LifeStyle Camper posiadają 10-letnią gwarancję na ochronę przed przeciekami, pod warunkiem braku uszkodzeń mechanicznych. Jest to pięciokrotność normalnego okresu gwarancji.

Dzięki kompaktowym wymiarom przyczepy (3,75 m długości, 185-200 cm szerokości i 195 cm wysokości) poradzisz sobie na każdej drodze, czy to polnej, czy czteropasmowej. Przyczepy kempingowe LifeStyleCamper nie mają negatywnego wpływu na prowadzenie samochodu w terenie i w trakcie jazdy po asfaltowej drodze. Zawsze podążają śladami Twojego samochodu, a odległość zaczepu holowniczego od osi przyczepy jest idealna do jazdy w terenie.

LIFESTYLECAMPER zaprojektował przyczepę tak aby zapewnić jak największy komfort w kompaktowej przestrzeni.
Można w niej śmiało biwakować poza miastem niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Kompletacja wyposażenia zależy wyłącznie od użytkownika i może obejmować: telewizor LCD, ogrzewanie, klimatyzację, markizę, namiot dachowy, daszek kuchenny, zbiorniki, prysznic na zewnątrz, palnik gazowy, lodówkę i baterię umywalkową, schowek i kuchenkę mikrofalową.

LIFESTYLECAMPER dba również o środowisko naturalne, używając wyłącznie materiałów przyjaznych dla środowiska i zdrowia, np.  sklejka wykorzystywana jest nie tylko do produkcji przyczep ale również do produkcji łóżeczek dziecięcych. Powłoka zabezpieczająca Line-X jest stosowana w przemyśle spożywczym, a konkretnie opakowania do żywności powlekane są tym materiałem od wewnątrz.

Bezpieczeństwo wynika głównie ze składu chemicznego lakierów i klejów na bazie wody oraz nieszkodliwego kleju 3M. Taka kompozycja pozwala na całkowite wyeliminowanie zapachów chemicznych w przyczepie.

Opis prezentowanych modeli

LIFESTYLECAMPER model X-LINE PREMIUM oraz SIMPLE DROP

Mocna, lekka i trwała konstrukcja dla podróżników, którzy kochają przygodę na łonie natury, zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika

- niezalezne zawieszenie (opcja) off roadowe – zjazd z głównej strony nie jest jej straszny

- dmc 750 kg ( można podnieść do 1000 kg)

- możliwość zamontowania namiotu dachowego

- powłoka x-line

- bogata lista dodatkowego wyposażenia

- rama KNOTT lub Al-KO

 

Mini przyczepy kempingowe CAROX+

Największą zaletą mini przyczep kempingowych jest  możliwość ciągnięcia ich zarówno przez samochody o małych gabarytach jak i tych o małej mocy silnika. Można je również ciągnąć za motocyklami trójkołowymi lub quadami.

Mini przyczepy kempingowe i ich części są produkowane w całości w Republice Czeskiej z materiałów najwyższej jakości przy użyciu maszyn CNC. Ostateczny montaż odbywa się ręcznie.

Przyczepy Carox + świernie nadają się do klasycznego i rodzinnego biwakowania jak również do bardziej wyspecjalizowanego spędzania czasu np. dla wędkarzy, dla pasjonatów wspinaczki czy wycieczek rowerowych.

Opis prezentowanych modeli

CAROX + Mini K Family

Mini przyczepa kempingowa Mini K Family jest odpowiednia dla par, rodzin z dziećmi oraz większej grupy przyjaciół. Po podłączeniu dmuchanego namiotu powstaje dodatkowa przestrzeń mieszkalna do spędzania czasu, również w deszczowe dni lub druga sypialnia. Przyczepa wyposażona jest duże łóżko, typu małżeńskie, na którym wygodnie spać mogą dwie osoby dorosłe i dziecko. Ponadto w standardzie jest: składany blat kuchenny i dużo miejsca do przechowywania w szafkach i pod łóżkiem.  Instalacja elektryczna z jej rozprowadzeniem w przyczepie umożliwia podłączenie zewnętrznego zasilania w energię elektryczną. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania zestawu solarnego, a tym samym wykorzystanie energii słonecznej, dzięki czemu można cieszyć się biwakowaniem na łonie natury bez konieczności doładowywania zewnętrznych baterii.

Mocne strony:

 • Lekka przyczepa kempingowa - waga całkowita (DMC) do 750kg (masa własna – pusta przyczepa 500-660kg w zależności od wyposażenia)
 • Bez lusterek przedłużających
 • Wystarczy prawo jazdy B
 • Absolutna wolność woda, ogrzewanie, lodówka, energia słoneczna i dystrybucyjna 230 i 12V
 • Konstrukcja płyta warstwowa typu sandwich ze wzmocnieniami aluminiowymi
 • Prędkość Zgodna z homologacją i przepisami ruchu drogowego do 130km/h

Doskonale nadaje się również dla:

 • pasjonatów wycieczek i wspinaczek wysokogórskich
 • wędkarzy
 • pasjonatów wycieczek rowerowych
 • do klasycznego biwakowania
 • do turystyki objazdowej

CAROX + Mini K Family Plus

Mini przyczepa kempingowa Mini K Family Plus to model stworzony głównie z myślą o czteroosobowej rodzinie – dla dwojga dorosłych i dwójki dzieci. Nadmuchiwany namiot tworzy dodatkową przestrzeń do siedzenia, również w  deszczowe dni. Standardowo posiada duże łóżko na szerokość całej przyczepy, na którym wygodnie mogą spać dwie osoby dorosłe i dziecko oraz mniejsze łóżko dla drugiego dziecka (lub mniejszej osoby dorosłej). W standardowym wyposażeniu jest również: składany blat kuchenny, składany stół dla 4 osób z miejscem do siedzenia, dużo szafek z miejscem do przechowywania różnych rzeczy i miejscem na pościel lub inne rzeczy pod łóżkami. Instalacja elektryczna z jej rozprowadzeniem w przyczepie umożliwia podłączenie zewnętrznego zasilania w energię elektryczną. Podnoszony dach, który również może być na jej wyposażeniu. Daje możliwość swobodnego poruszania się w przyczepie np. przy przygotowaniu posiłków. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania zestawu solarnego, a tym samym wykorzystanie energii słonecznej, dzięki czemu można cieszyć się biwakowaniem na łonie natury bez konieczności doładowywania zewnętrznych baterii.

Mocne strony:

 • Miejsce do spania dla 4 osób,
 • Podnoszony dach
 • Lekka przyczepa kempingowa– waga całkowita (DMC) do 750kg (masa własna – pusta przyczepa 640-685 kg w zależności od wyposażenia)
 • Bez lusterek przedłużających
 • Wystarczy prawo jazdy B
 • Konstrukcja płyta warstwowa typu sandwich ze wzmocnieniami aluminiowymi
 • Prędkość Zgodna z  homologacją i przepisami ruchu drogowego do 130km/h

Doskonale nadaje się również dla:

 • pasjonatów wycieczek i wspinaczek wysokogórskich
 • pasjonatów wycieczek rowerowych
 • do klasycznego biwakowania
 • do turystyki objazdowej

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://acwadventure.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/ACWadventure/ 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<