DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Pierwszy dzień Warsaw Caravaning Festival za nami!

Podziel się

Za nami dzień pełen pozytywnych emocji! Dziękujemy Wam za pierwszy dzień i do zobaczenia jutro!

To był dzień wypełniony pozytywnymi emocjami! Od 9:00 Tor Służewiec zaczął zapełniać się miłośnikami wolności i podróżowania. Za nami pierwszy dzień nowego festiwalu pod hasłem kamperów, koni i społeczności, czyli Warsaw Caravaning Festiwal.

Wystawcy z całej Polski

Choć to pierwsza tego typu impreza organizowana w Warszawie, strefa ekspozycyjna obfitowała w najciekawsze rozwiązania dotyczące branży caravaningowej. Swoje pojazdy i produkty prezentuje kilkudziesięciu wystawców z całego kraju. Są wśród nich m.in. CarGO, Polski Caravaning, Vannado czy Pro Camp. Każdy, kto jest zainteresowany rozpoczęciem swojej przygody z aktywnym podróżowaniem, połączonym z naturą i wolnością, znajdzie tu ciekawe rozwiązania dla siebie. Wystawcy pokazują naprawdę szeroki zakres możliwości - od najprostszych przyczep, nadbudówek, po luksusowe rozwiązania zaawansowanych kamperów.

targi kamperów - Warsaw Caravaning Festival

Przyjdź na targi i wróć kamperem!

Poza nowoczesnymi rozwiązaniami, na Warsaw Caravaning Festival dostępna jest również strefa giełdy. Można tam obejrzeć używane kampery oferowane przez indywidualnych wystawców, sprawdzić ich stan techniczny, cenę i… być może podjąć decyzję o zakupie! To również doskonała okazja, by podyskutować o tego typu pojazdach z innymi użytkownikami, wymienić się doświadczeniami oraz negocjować ceny. 

Premiery, nowości, porady!

Ten weekend jest świętem caravaningu. Nie może więc zabraknąć najciekawszych rozwiązań skierowanych dla tej branży. Firma Wadowscy zaprezentowała Weinsberg CaraCompact Suite MB 640 MEG EDITION [PEPPER]. Stoisko Hymer Poznań pokazało najnowszą przyczepę Eriba Feeling 515, którą udostępnią w sprzedaży dopiero w lipcu 2022. Kolejną ciekawostką był kamper B-Class ModernComfortI 680. U ekipy Vannado Polska dowiecie się z kolei jak stworzyć własnego kampervana oraz zobaczycie jego poszczególne części.

Warsaw Caravaning Festival 2022

Caravaning w wersji retro

Czymże by była wystawa motoryzacyjna, bez powrotu do korzeni. Dlatego poza nowoczesnymi modelami, natkniecie się również na strefę retro. A tam? Klasyczny “Ogórek” czyli Bluevan 69 z Poznania czy 40-kilkuletnia Westfalia. To jedna z niewielu okazji by zobaczyć w jakim stylu podróżowano kilkadziesiąt lat temu. 

Strefa retro - Warsaw Caravaning Festival

Zlotowicze, konie, rodziny

Bez wątpienia to jeden z ciekawszych weekendów tej wiosny w Warszawie. Niemal 100 załóg z całej Polski zjechało się na zlot caravaningowy, tworząc imponującą aleję kamperów i przyczep. Od samego rana Tor Służewiec zaczęły odwiedzać liczne grupy zwiedzających. Dzieci mogą spróbować swoich sił na torze z przeszkodami. Miłośnicy motoryzacji - obejrzeć zabytkowe pojazdy. A wszystko zwieńczają wyścigi konne, na które posiadacze biletów na Warsaw Caravanig Festiwal, również mają wstęp.

 

Czekamy na Was jeszcze jutro - od godziny 9:00 do 19:00. Bilety kupicie online oraz na miejscu. 

>>>KUPUJĘ BILET NA WARSAW CARAVANING FESTIVAL<<<