Organizator:

Odwiedź stoisko firmy Campery Wadowscy

Podziel się

Firma Campery Wadowscy prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych oraz autoryzowany serwis, sklep z akcesoriami i wypożyczalnię kamperów.

Wadowscy to firma rodzinna z bogatym doświadczeniem, która powstała w 1971 roku. Pasja do podróżowania, poznawania nowych miejsc i aktywnego wypoczynku jest obecny w życiu tej rodziny od pokoleń. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i zainteresowaniami z wszystkimi pasjonatami caravaningu.

Firma Campery Wadowscy prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych oraz autoryzowany serwis, sklep z akcesoriami i wypożyczalnię kamperów. Firma ma swoje filie w Gaju pod Krakowem oraz w Jankach pod Warszawą.

| MARKI W OFERCIE: Affinity, Weinsberg, Knaus, Dethleffs, Sunlight, Laika, Hymer w zakrese sprzedaży serwisu i części zamiennych.

W swojej bogatej ofercie kluczowych marek kamperów, które posiada firma, warto wyróżnić polską markę Affinity. Wyróżnia ją wszechstronność, wysoka jakość, niespotykana dotąd użyteczność, atrakcyjny wygląd i dbałość o detale. Affinity Camper Van to świetny wybór, a wszystko dzięki elastycznej konfiguracji, pozwalającej dopasować pojazd do różnorodnych potrzeb użytkowników, od dwójki podróżników do czteroosobowej rodziny.

Jeśli do świata caravaningu chcecie dołączyć własnoręcznie zbudowanym kamperem, to warto odwiedzić stoisko firmy Campery Wadowscy  gdzie znajdziecie wszystko co będzie Wam do tego potrzebne.

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://www.kampery.wadowscy.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/CamperyWadowscy/ 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<