DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Odkryj kapsułę mobilną AZAR4 podczas Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Kapsuła mobilna AZAR4® na pickupa to innowacyjny, polski produkt tworzony z myślą o podróżowaniu bez ograniczeń. Kapsuła stworzona jest z najlżejszych, a jednocześnie najlepiej jakościowo dobranych materiałów, pozwalających na podróże po ciężko dostępnych terenach.

 

Kapsuła wykonana jest w technologii monokoku z kompozytu, włókien szklanych oraz sklejek szkutniczych co nadaje jej niezwykłej wytrzymałości i lekkości. Zaprojektowany model campera AZAR4® doskonale sprawdzi się na wszystkich najpopularniejszych modelach pickupów. Nowoczesny, dynamiczny i opływowy kształt AZAR4®  mocno wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań, również najmniejszą wagą.

Dla większego komfortu podróżowania, wnętrze zabudowy na pickup AZAR4®  zostało wyposażone w urządzenia i meble potrzebne do spędzenia czasu wśród natury, w dwóch wariantach wyposażenia, dostosowanych do różnych potrzeb. W modelu Premium przewidziano miejsce do wypoczynku dla czterech osób; kapsuła wyposażona jest także w sypialnię, część kuchenną, łazienkę oraz szafki i schowki. Zamienna konfiguracja wnętrz pozwala na dostosowanie do potrzeb pracy zdalnej, również jako biuro mobilne, laboratorium itp.

Model Off-Road charakteryzuje większą ilość schowków i przestrzeni na przewożenie specjalistycznego sprzętu, z myślą o najbardziej ekstremalnych przygodach.

Montaż kapsuły na skrzynie ładunkową pickupa jest niesamowicie prosty i szybki. Wystarczy zaledwie 10 min, aby Twój pojazd zamienił  się w komfortową kapsułę mieszkalną. Jeśli nie potrzebujesz campera – możesz w prosty sposób samodzielnie go zdemontować.

 

 

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://azar4.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/azar4official/ 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<