DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Nasza lista wystawców coraz mocniejsza!

Podziel się

Sercem naszej imprezy 14-15 maja, na pewno będzie Strefa Targowa, która jak na debiutującą imprezę zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Świadczy o tym chociażby liczba, jakość i różnorodność wystawców, którzy zapowiedzieli swój udział w naszym wydarzeniu. Będzie w czym wybierać, co oglądać i z kim porozmawiać!

Bilety na Festival Katalog Wystawców Zlot Caravaningowy

Na naszej liście wystawców znajdziemy zarówno największych dealerów i dystrybutorów, jak i producentów kamperów, zabudów i systemów modułowych a także wypożyczalnie i centra caravaningowe, firmy zajmujące się doradztwem i planowaniem kamperowych wakacji lub innymi usługami związanymi z kempingiem aż po firmy zajmujące się dystrybucją i sprzedażą akcesoriów.

Przypominamy, że tańsze bilety w przedsprzedaży dostępne TUTAJ

Różnorodność, – czyli najlepsza promocja caravaningu

Tak duża różnorodność oferty sprawia, że impreza jest też świetną okazją do ogólnego zapoznania się z caravaningiem i tym, co takie podróżowanie oferuje, z czym się wiąże i jakie daje nam możliwości.

Każdy, więc znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby zainteresowane kupnem przyczepy lub kampera, jak i osoby, które chcą zacząć przygodę z caravaningiem od wypożyczenia. Swoje miejsce znajdą także majsterkowicze planujący przebudowę czy adaptacje samochodu na kamper oraz rodziny, które planują swoje wakacje i potrzebują nowych inspiracji czy porad i gotowych planów wakacyjnych.

Lista wystawców dostępna jest TUTAJ

Kupno lub budowa wymarzonego kampera? Będzie, w czym wybierać!

Dealerzy i dystrybutorzy zadbają o to, aby zwiedzający mogli zapoznać się z najnowszą i najpopularniejszą gamą modelów dostępnych obecne na rynku. Będzie można zobaczyć kampery wielu popularnych marek, w różnych segmentach cenowych i porównać je ze sobą w jednym miejscu.

Wśród firm dealerskich pojawią się: Burstner, CarGO, Grupa Elcamp, Centrum Campingowe, Pro Camp, Hymer Poznań, Warszawskie Centrum Caravaningu, Campery Wadowscy oraz MTM Campery.

Można, więc liczyć na pojazdy marek takich jak: Frankia, Hymer, Dethleffs, Adria, Hobby, Giottline, CI, Burstner, Knaus czy też Affinity

Nie zabraknie też przykładów i oferty producentów kampervanów oraz systemów modułowych, takich jak: Wavecamper, Vojo, Vannado czy Egoe Nest

Marka Vannado przygotuje nawet specjalną Strefę Warsztatową- Vancraft na swoim stoisku z meblami do samodzielnego montażu i poradami jak prawidłowo montować czy ogólnie przerabiać busy na kampery.

Wypożyczenie kampera i planowanie wakacji? Proszę bardzo!

Nie zabraknie również ofert wypożyczalni czy doradztwa. Cześć dealerów posiada ofertę samochodów na wynajem, ale wśród wystawców znajdują się na przykład firmy takie jak KokoKamper czy Campiri oferujące wypożyczanie czy też doradztwo w tym zakresie.

Nasi partnerzy medialni, czyli CampRest i Polski Caravaning na swoich stoiskach będą służyć radą odnośnie wakacji, podróży czy wyboru kampera, ubezpieczenia i innych spraw, o których warto pamiętać wybierając caravaningowe wakacje czy styl życia.

Kasia i Szeryf z CampRest chętnie podzielą się swoim doświadczeniem również na naszej Scenie, gdzie opowiedzą między innymi o kamperowych wakacjach w USA.

Na stoisku Polski Caravaning, będzie można za to oprócz garści wiedzy, wypić dobrą kawę z rzemieślniczej palarni, przygotowaną przez baristę.

Wyposażenie kampera w dodatkowe akcesoria i innowacyjne rozwiązania? Jak najbardziej!

Warsaw Caravaning Festival to również okazja do małych lub większych zakupów akcesoriów caravaningowych czy biwakowych. Firmy takie jak: CPNY_ONE, Skylark Polska Centrum Webasto, Vell czy Water2Go, pokażą swoje rozwiązania i produkty. Nie zabraknie też innych akcesoriów znanych marek jak Truma, Dometic czy namiotów Dorema.

Dodatkową opcją na zakup akcesoriów będzie też Giełda, na której nasi zlotowicze, będą mieli okazję wystawić coś na sprzedaż.

W czasie targów w sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:00 będzie również działać scena, na której zwiedzający i zlotowicze będą mogli posłuchać, debat, prezentacji czy opowieści z podróży, między innymi o Enoturystyce, budowaniu kampera, podróżach kamperem po USA czy też o ubezpieczeniach.

Wyścigi konne na Służewcu

Każdy z uczestników Warsaw Caravaning Festival w ramach zakupionego biletu lub parceli na zlot, będzie mógł zobaczyć wyścigi konne na Torze Służewiec w sobotę i niedzielę od 15:00 do 19:00. Będzie to dobra okazja do poczucia emocji towarzyszących tej dyscyplinie oraz do spróbowania szczęścia w obstawianiu zakładów na wyścigi.

Warsaw Caravaning Festival: 14-15 maja 2022

Godziny: 09:00 – 19:00 wejście i parking od ulicy Puławskiej

Organizatorzy: Grupa MTP i Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa

Więcej informacji i bilety: https://bit.ly/Caravaning_Festival_www