Organizator:

nabiwaku.eu patronem medialnym WCF

Podziel się

"Na Biwaku" to kanał, który w profesjonalny sposób zajmuje się wypoczynkiem w kamperze, przyczepie kempingowej, namiocie lub domkach zlokalizowanych m.in. na polach kempingowych.

"Na Biwaku" to kanał, który w profesjonalny sposób zajmuje się wypoczynkiem w kamperze, przyczepie kempingowej, namiocie lub domkach zlokalizowanych m.in. na polach kempingowych. Wykorzystując swoje ponad 5-letnie doświadczenie staramy się tworzyć materiały ciekawe i merytoryczne, ale jednocześnie podane z dużą ilością "rozrywkowego sosu". 

Jest nam niezmierni milo poinformować, że serwis zdecydował się objąć patronat medialny nad wydarzeniem. Możecie zatem spodziewać się interesujących relacji wideo prosto z Toru Służewiec, gdzie spotkamy się w ramach pierwszej edycji WCF.

Na tym jednak zaangażowanie portalu się nie kończy. W sobotę 14 maja Bartłomiej Ryś poprowadzi debatę na temat zwiększenia dopuszczalnej masy kamperów powyżej 3,5 t. Tego samego dnia dziennikarz przeprowadzi również wywiad z ekipą KoKo Kamper, która opowie kulisach pracy wypożyczalni caravaningowej, a dzień później podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z działalnością w tej branży. 

KUP BILET WYSTAWCY ZLOT INFORMACJE