DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Mini przyczepy od Carox+ na WCF 2023

Podziel się

Firma CAROX + s.r.o. jest jednym z czołowych producentów w tej części Europy stylowych małych przyczep kempingowych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów caravaningu i outdooru. Podczas targów będzie można zobaczyć produkowane modele przyczep.

Firma CAROX + s.r.o. zajmuje się rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem stylowych małych przyczep kempingowych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów caravaningu i outdooru zarówno w Republice Czeskiej jak i za granicą. Historia produkcji tych małych przyczep na świecie sięga 1930 roku.

Główną zaletą mini przyczep kempingowych jest to, że mogą być holowane zarówno małymi lub słabszymi samochodami, jak i motocyklami trójkołowymi lub niektórymi mocnymi motocyklami. Ze względu na swoją niską wagę i aerodynamiczny kształt mają również niewielki wpływ na zwiększenie zużycia pojazdu ciągnącego, zapewniając jednocześnie wystarczający komfort dwóm osobom dorosłym lub rodzinie z dwójką małych dzieci. Homologowane ograniczenie prędkości do 130 km/h we wszystkich naszych modelach docenią zwłaszcza ci, którzy wyruszają na dłuższe trasy.

Obecnie standardowo produkujemy 4 typy przyczep kempingowych – Mini K Family, Mini K Family PLUS,  Mini K Sport i Mini K Sport plus . Model  Mini K Family Plus, który został specjalnie zaprojektowany dla rodzin z dziećmi. Pomimo niewielkich rozmiarów, duże podwójne łóżko, kuchnia z lodówką, obszerne schowki, wyposażenie elektryczne i wygodne oświetlenie to standardowe cechy większości naszych przyczep kempingowych. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu możesz rozbudować zakupione mini przyczepy o np. panel słoneczny, zlew z bieżącą wodą, uchwyty na rowery, system audio/video lub wybrać jedną z wersji specjalnych.

Wszystkie modele posiadają europejski certyfikat potwierdzający ich działanie na terenie całej Europy.

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://www.carox.cz/pl/carox-pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/CaroxPlus/ 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<