DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Lista wystawców Warsaw Caravaning Festival coraz dłuższa

Podziel się

II edycja imprezy dedykowanej miłośnikom caravaningu i kempingowania Warsaw Caravaning Festival odbędzie się 13-14 maja.

Całość odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, tymczasem na liście wystawców na miesiąc przed targami możemy znaleźć już ponad 40 firm reprezentujących ponad 60 marek. Ekspozycja zapowiada się więc bogato i co ważne, różnorodnie. Każdy miłośnik caravaningu znajdzie tutaj coś dla siebie.  

Caravaningowa Majówka coraz większa

Na zeszłorocznej debiutanckiej edycji imprezy można było zobaczyć około 30 wystawców z branży caravaningowej i turystycznej, w tej chwili lista zawiera już ponad 40 firm a organizatorzy zapowiadają, że to nie koniec i ekspozycja stale się powiększa. Co istotne podczas targów połączonych ze zlotem i wyścigami konnymi (to również zawiera się w cenie biletu) zobaczymy nie tylko producentów i dealerów kamperów i przyczep, ale też szereg innych produktów i usług związanych z caravaningiem i turystyką.

Lista wystawców dostępna jest na stronie www wydarzenia: LINK

Bogata ekspozycja i… nie tylko kampery

Nowości i bestsellery, zarówno na sprzedaż jak i wynajem w zakresie pojazdów znów będą istotną częścią targów. O to zadbają firmy takie jak: Centrum Campingowe Kutno, CarGO!, Pro Camp, Warszawskie Centrum Caravaningu, Hymer Poznań czy też Campery Wadowscy. Zobaczymy tu zarówno kampery jak i przyczepy w różnych wariantach i z różnych półek cenowych.

Nie zabraknie też polskich producentów przyczep jak firma Nordyński Łódź reprezentujaca fabrykę Niewiadów i kampervanów takich jak Globe Traveller, Vannado, Wavecamper czy Waldi Camp.

Fani mniejszych konstrukcji czy też kapsuł mobilnych również najdą tu sporo dla siebie, bo na liście znalazły się firmy takie jak: ACW Adventure, Maturi, Azar4, Tischer czy Carox+

Zwiedzający znajdą też szereg innych rozwiązań takich jak: namioty dachowe np. od Camp 4 Wheels, meble i elementy do zabudowy kamperów, skrzynie kempingowe, maty wytłumiające, banki energii i narzędzia, rozwiązania technologiczne, akcesoria biwakowe i kempingowe czy wreszcie usługi dedykowane dla caravaningu czy szerzej turystyki, doradztwo w kwestiach planowania podróży, ubezpieczeń czy leasingu pojazdów.

Nie tylko targi

Dodatkowo oprócz części targowej zwiedzających i zlotowicze będą mogli zobaczyć wyścigi konne w ramach grand prix, które odbędą się zarówno w sobotnie jak i niedzielne popołudnie, Strefę Retro kamperów przygotowaną przez pasjonatów z grupy Camper Majstry oraz odwiedzić vanliferów i podróżników w Strefie Vanlife. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej z foodtruckami i wystąpień na Scenie. Warto przyjść na Warsaw Caravaning Festival już przed południem a po kilku godzinach rozmów i zwiedzania odpocząć na trybunach emocjonując się popołudniowymi wyścigami konnymi.

Warsaw Caravaning Festival odbędzie się w dniach 13-14 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (wjazd od ulicy Puławskiej)

Zlot Caravaningowy towarzyszący targom rozpocznie się dzień wcześniej 12 maja od 15:00.

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<