DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Kolejni goście w strefie Vanlife potwierdzeni

Podziel się

Przedstawiamy gości, których spotkacie w strefie Vanlife.

W strefie Vanlife podczas Warsaw Caravaning Festival spotkacie wielu ciekawych gości. Dziś przedstawiamy kolejnych vanliferów. 

 

Polski podróżnik, pasjonat ekstremalnych wyjazdów i odkrywania świata motocyklem, White Wolf. Założyciel grupy motocyklowej moto-fan.pl, dedykowanej miłośnikom jazdy motocyklem. Inicjator cyklu podróży motocyklowych zimą po świecie – Śniegiem po oczach i twórca popularnego bloga. Organizator najbardziej ekstremalnego zimowego zlotu motocyklowego Wolfentreffen. 

Odwiedź go na Facebooku: https://www.facebook.com/sniegiempooczach

 

 

Magister inżynier inżynierii chemicznej i procesowej oraz technik elektronik. Spędził 18 lat w podróży, zwiedził 99 krajów, z prawie wszystkich pracował radiowo. Jest autorem wielu publikacji o tematyce podróżniczo- krótkofalarskiej w tym książki (wydana w 2022) która stanowi zbiór wspomnień i porad podróżnika krótkofalowca „ Z radiem przez świat”.

Odwiedź go na Facebooku: https://www.facebook.com/sp7vc 

Wyprawomaniak czyli Adam Cieplak - sprzedał dom i zamieszkał w Campervanie zwanym "potworkiem". Przemierza całą Polskę i wyszukuje ciekawe miejsca, opisuje je oraz układa w gotowe trasy dla kamperów. Wszystkie są potem dostępne za darmo na wyprawomaniak.pl

Odwiedź go na Facebooku: https://www.facebook.com/people/Wyprawomaniak/100064553385389/ 

 

 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<