DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

II Zlot Klasycznej Motoryzacji podczas WCF

Podziel się

Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników retro motoryzacji.

Coraz większą popularnością cieszą się samochody klasyczne i co ciekawe, także rodzimej produkcji. Samochody naszych marzeń, które kiedyś były obiektem westchnień, teraz powracają. Poza autem do jeżdżenia na co dzień, miłośnicy motoryzacji coraz częściej szukają czegoś wyjątkowego, tylko na niedzielną przejażdżkę lub inną wyjątkową okazję. Auta z duszą, z historią, pieczołowicie odrestaurowane, kupione gdzieś na aukcjach, wypatrzone, wylicytowane.

I dla wszystkich tych wielbicieli aut już po raz drugi organizowane jest spotkanie w plenerach Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. II Zlot Klasycznej Motoryzacji będzie częścią Warsaw Caravaning Festival i odbędzie się w dniach od 14 do 15 maja 2022. 

Spotkanie ma formę pikniku ale posiada także walory edukacyjne. Podczas Zlotu będzie prowadzona Strefa Eksperta, gdzie będzie można spotkać się z dziennikarzami: Tomaszem Szczerbickim, autorem dziesiątek publikacji, opracowań oraz książęk nt. historii motoryzacji oraz Wojtkiem Jureckim, dziennikarzem motoryzacyjnym, założycielem i byłym redaktorem naczelnym Classic Auto.

Co sprawia że auto jest klasyczne? Czy warto inwestować w ten segment motoryzacji? Jak wygląda rynek klasyków w Polsce? O tym m.in. będziemy rozmawiać podczas Zlotu.

Oprócz Strefy Eksperta na uczestników czekają Strefa Chill, Strefa Food Trucków i oczywiście Strefa Aut Klasycznych. Aby wziąć udział w Zlocie wystarczy zakupić bilet na Warsaw Caravaning Festival. 

KUP BILET WYSTAWCY ZLOT INFORMACJE