BILETY NA WARSAW CARAVANING FESTIVAL I ZLOT CARAVANINGOWY JUŻ W SPRZEDAŻY ‼️ 🚐  

Organizator:

Fenomenalny początek sezonu caravaningowego w Warszawie

Podziel się

Tor Wyścigów Konnych Służewiec w ten weekend należy do kamperów, przyczep campingowych, namiotów dachowych, ciekawych sposobów zabudowy samochodów i przydatnych gadżetów dla wszystkich miłośników caravaningu. Rozpoczął się Warsaw Caravaning Festival, który tłumnie odwiedzili dziś fani podróżowania.

60 wystawców z całej Polski

Tegoroczna ekspozycja prezentuje się znacznie bardziej okazale od ubiegłorocznej. Wśród wystawców znaleźć można czołowych producentów i dealerów kamperów, przyczep campingowych i wyposażenia. Wśród prezentowanych marek są m.in. Hymer, Hobby, Knaus czy Dethleffs. To doskonała okazja by zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do wakacyjnych podróży. Dużym zainteresowaniem cieszą się również campervany i namioty dachowe. Nie trzeba jednak od razu wydawać majątku, by cieszyć się wolnością i wyjazdami w tym stylu. Dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze, czy to na pewno coś dla nich, niektóre firmy oferują opcje wynajmu. Targi z kolei mają to do siebie, że w jednym miejscu i momencie można zestawić ze sobą kilka konkurencyjnych propozycji i wybrać najkorzystniejszą.

Vanlife w praktyce

O tym, że podróżować kamperem można zarówno solo, w parze, z pieskiem a nawet całą rodziną przekonują Ci, którzy sami właśnie w ten sposób żyją. Strefę vanlife odwiedziło m.in. The Big Five Family, udowadniając, że trójka dzieci może być wspaniałymi kompanami wycieczek. Ta szalona rodzina opowiedziała o tym, jak 3 lata temu postanowiła pozbyć się domu, samochodu, mebli i zacząć żyć na własnych warunkach. Ławki pod sceną zapełniły tłumy fanów, być może od teraz zainspirowanych do podobnych przygód. To jednak nie jedyni goście. TeraSfera, czyli Monika i Paweł, podzielili się swoimi doświadczeniami z samodzielnej budowy kampera i nocowaniu w nim “na dziko”. CampRest z kolei opowiadał o podróżowaniu kamperem po Stanach. Sporą część terenu zajmuje też zlot, w którym bierze udział ponad 120 ekip z całej Polski.

Podróżowanie kiedyś i dziś

Warsaw Caravaning Festival to pełen przekrój różnych form podróżowania. Można zobaczyć tam elektrycznego ID.Buzza, czyli współczesną wersję popularnego “Ogórka”. Są kampery, we wnętrzach których mieszczą się motocykle. Ale niewątpliwy urok ma strefa retro, którą stworzyli miłośnicy klasycznych rozwiązań. Kolorowe T2 czy wiekowa Westfalia cieszą oczy zwiedzających i pokazują, jak wielowymiarowa może być to pasja.

 

Jeszcze jutro jest szansa

Impreza trwa do jutra i zdecydowanie jest to wydarzenie, w którym warto rozważyć swój udział. Bilet na targi upoważnia również do wejścia na wyścigi konne, które równolegle rozgrywane są na torze. Pogoda zapowiada się fenomenalnie, ekspozycja jest bardzo bogata, a kolejna taka okazja będzie dopiero jesienią.

 

Godziny otwarcia: 9:00 - 19:00

Lokalizacja: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, wejście od ul. Puławskiej

Bilety: https://tobilet.pl/caravaning-warsaw-festival-2023.html lub na miejscu