Organizator:

Co zabierze ze sobą MTM?

Podziel się

MTM zaprezentuje kampery marki CI (Caravans International) oraz Giotline

W ofercie firmy znajdziemy kampery, przyczepy oraz campervany w różnych segmentach cenowych. Przekrój oferowanych marek jest duży od Caravans International (CI), Giottline, Roller Team aż po kampery Carado, Laika czy zjawiskowe przyczepy La Mancelle.

Na Warsaw Caravaning Festival MTM zaprezentuje kampery marki CI (Caravans International) oraz Giotline.

CI Magis 67XT - 4 osobową półintegrę z układem Face to Face,łóżkiem królewskim oraz rzadko spotykanym w tej klasie samochodów zimowym ogrzewaniem ALDE. W standardzie znajdziemy tutaj 170KM silnik Forda, skrzynię automatyczną, panel solarny, podwójną kamerę cofania oraz rolety plisowane w kabinie kierowcy. Samochód przeznaczony jest dla 4 osób do jazdy oraz aż 6 do spania dzięki opcjonalnemu łóżku rozkładanemu ze stolika w części dziennej.

Giottiline Siena 435 (grupa Rapido) w wersji "Privilege" z fabrycznie ogrzewanym zbiornikiem wody szarej posiadającym aż 7 miejsc do podróży oraz 7 miejsc do spania o długości zaledwie 6.99m. Do dyspozycji użytkowników są również dwie jadalnie w środkowej części kampera. Giottiline posiada dodatkowo drzwi z zamkiem podwójnym oraz centralnym sterowaniem