Organizator:

Centrum Entuzjastów Caravaningu na Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Do grona wystawców dołączyło „Centrum Entuzjastów Caravaningu” z siedzibą w Baniosze k/Warszawy.

Jest to największe 4-poziomowe Centrum Caravaningowe w Polsce. Firma jest dystrybutorem przyczep kempingowych i kamperów marek HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, MORELO, CARPENTO, FENDT i KABE.

Centrum posiada też  szerokiego portfolio różnego typu akcesoriów caravaningowych marek takich jak:  GIMEX, FLAMEFIELD, KOZIOL i CRESPO.  Firma prowadzi także swój sklep Internetowy www.sklep.centrumcaravaningu.pl oraz usługi serwisowania i sezonowania przyczep I kamperów.

Co zobaczymy na stoisku?

Na stoisku Centrum Entuzjastów Caravaningu podczas targów na Służewcu można będzie obejrzeć wybrane modele przyczep i kamperów renomowanych marek oraz wyposażyć się w eleganckie i trwałe naczynia idealne dla każdego entuzjasty Caravaningu. W tym celu na stoisku powstanie specjalny sklep z akcesoriami.

Firma zaprezentuje następujące modele:

  • Tabbert  Da vinci 700 KD – przyczepa kempingowa jednej z najbardziej znanych i uznanych marek w tym segmencie, posiadająca aż 7 miejsc do spania.
  • Fendt Diamant 560SD – przyczepa kempingowa niemieckiej marki Fendt to połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami, posiadająca 5 miejsc do spania.
  • Hobby Maxia 660 WQC – przyczepa kempingowa niemieckiej marki Hobby, idealny towarzysz każdej podróży. Niezawodna, trwała, ponadczasowa zapewni komfort wypoczynku dla 4 osób.
  • Weinsberg  X-CURSION VAN – wygodny i elegancko wyposażony kamper cenionej przez miłośników podróżowania marki Weinsberg.

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://centrumcaravaningu.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/centrumcaravaningu 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<