DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Centrum Campingowe wystawcą podczas WCF 2023

Podziel się

Centrum Campingowe, czyli czołowy Polski dealer przyczep i kamperów marek takich jak Dethleffs, Hymer, Eriba czy luksusowy Concorde po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę i najlepsze modele na Warsaw Caravaning Festival.

Firma z siedzibą w Kutnie oprócz sprzedaży fabrycznie nowych przyczep i kamperów, ma w swojej ofercie również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz akcesoria caravaningowe a od kilku lat rozwija również ofertę domków mobilnych. Salony Centrum Campingowe znajdziemy nie tylko w Kutnie, ale również w Poznaniu, Warszawie i Gdyni.

Bardzo szeroka oferta, ogromny wybór modeli, zwłaszcza przyczep i profesjonalna kompleksowa obsługa to atuty firmy, które podkreślają użytkownicy. Dzięki pasji do pracy oraz zaangażowaniu, Centrum Campingowe istnieje na rynku od 18 lat i wciąż rozwija swoją ofertę, czego dowodem może być udane wprowadzenie na polski rynek luksusowej marki Concorde w 2020 roku oraz poszerzenie oferty przyczep i kamperów również o domy mobilne marki MOHO.

Funkcjonalne Defhleffs’y, designerskie Eriby i luksusowe Concorde

Nasz wystawca w swojej ofercie posiada zarówno całą gamę przyczep i kamperów marki Dethleffs jak również sporo modeli Hobby i Hymer oraz piękne i zawsze przyciągające uwagę przyczepy Eriba. Klienci mogą liczyć na modele z różnych półek cenowych i o różnym standardzie od rozwiązań kompaktowych aż po kampery Concorde, czyli synonim luksusu.

| MARKI W OFERCIE: Dethleffs, Concorde, Hymer Eriba, Hobby i domy mobilne MOHO

 

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://centrumcampingowe.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/centrumcampingowe/ 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<