DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

CARGO potwierdza udział w Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Poznańska firma CarGO potwierdziła swój udział w Warsaw Caravaning Festival. Znany dystrybutor kamperów, przyczep i akcesoriów po raz kolejny szykuje pokaźną liczbę pojazdów na ekspozycji.

Firma CarGO Group powstała w Poznaniu w 2009 roku. Obecnie oprócz poznańskiej bazy posiada swoje filie w Warszawie i Wejherowie. Początkowo firma skupiała się na usługach wypożyczania kamperów i przyczep oraz samochodów osobowych i dostawczych, stopniowo przechodząc do usług sprzedaży i dystrybucji pojazdów turystycznych oraz sprzętu motorowodnego. Obecnie firma jest wiodącym dealerem w kraju a w swoim portfolio posiada szeroki wybór marek pojazdów i akcesoriów marek takich jak Hobby, Frankia, Pilote czy luksusowe Morelo a także Jobei, Brunner, Dometic, Cadac, Goal Zero i innych.

CarGo to nie tylko wypożyczalnia i dystrybucja, firma z powodzeniem realizuje też usługi serwisowe, posprzedażowe i pogwarancyjne oraz prace związane z doposażaniem kamperów i przyczep.

Jak sami podkreślają z na swoje stronie internetowej:

„Chcemy, by caravaning stawał się coraz bardziej popularny, dlatego naszą ofertę dostosowujemy maksymalnie do potrzeb różnych podróżujących. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z caravaningiem, czy może jesteś wytrawnym podróżującym, gwarantujemy, że bez problemu dopasujemy pojazd do Twojego stylu życia”

MARKI W OFERCIE: Hobby, Adria, Frankia, Morelo, Pilote, Challenger, Le Voyageur, Bavaria

 

Odwiedź wystawcę:

strona www: https://cargogroup.pl/ 

strona FB: https://www.facebook.com/cargocampery 

>>>>>>LINK DO ZAKUPU BILETÓW I PARCEL<<<<<<