DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Cargo Group potwierdza udział w Warsaw Caravaning Festival

Podziel się

Firma CarGO! powstała w Poznaniu w 2009 roku jako wypożyczalnia kamperów i przyczep, a obecnie jest również jednym z wiodących dealerów samochodów turystycznych oraz jachtów w Polsce z bardzo szeroką ofertą znanych marek.

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Katalog Wystawców

Firma CarGO Group powstała w Poznaniu w 2009 roku. Obecnie oprócz poznańskiej bazy posiada swoje filie w Warszawie i Wejherowie. Początkowo firma skupiała się na usługach wypożyczania kamperów i przyczep oraz samochodów osobowych i dostawczych, stopniowo przechodząc do usług sprzedaży i dystrybucji pojazdów turystycznych oraz sprzętu motorowodnego. Obecnie firma jest wiodącym dealerem w kraju a w swoim portfolio posiada szeroki wybór marek pojazdów i akcesoriów marek takich jak Hobby, Frankia, Pilote czy luksusowe Morelo a także Jobei, Brunner, Dometic, Cadac, Goal Zero i innych.

CarGo to nie tylko wypożyczalnia i dystrybucja, firma z powodzeniem realizuje też usługi serwisowe, posprzedażowe i pogwarancyjne oraz prace związane z doposażaniem kamperów i przyczep.

Jak sami podkreślają z na swoje stronie internetowej:

„Chcemy, by caravaning stawał się coraz bardziej popularny, dlatego naszą ofertę dostosowujemy maksymalnie do potrzeb różnych podróżujących. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z caravaningiem, czy może jesteś wytrawnym podróżującym, gwarantujemy, że bez problemu dopasujemy pojazd do Twojego stylu życia”

MARKI W OFERCIE: Hobby, Adria, Frankia, Morelo, Pilote, Challenger, Le Voyageur, Bavaria

>>>>>KUP BILET LUB PARCELĘ JUŻ DZIŚ<<<<<

Kup Bilet Kup Parcele na Zlot Katalog Wystawców