DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KAMPEROWEJ MAJÓWCE!!! 🚐 KOLEJNA EDYCJA WARSAW CARAVANING FESTIVAL ZA ROK!!! 🚐  

Organizator:

Caravaningowa majówka na Służewcu – Warsaw Caravaning Festival 2024 rozpoczęty!

Podziel się

W sobotni poranek wystartowała trzecia edycja plenerowej imprezy z kamperami, kampervanami i akcesoriami caravaningowymi. Na Warsaw Caravaning Festival nie zabrakło nowości a także podróżników i ciekawych osobistości ze świata vanlife’u.

W trakcie wydarzenia można podziwiać ofertę czołowych i uznanych marek caravaningowych. Na stoiskach około 40 wystawców prezentowanych jest blisko 200 pojazdów. Warto wyróżnić kampervany z nowej serii Freedom polskiego producenta Affinitty Campers, nową integrę Knaus Sun 1, czy najnowsze konstrukcje Adventure Van Conversions. Nie brakuje również firm z akcesoriami kamperowymi: lodówek, artykułów sanitarnych czy kapsuł mobilnych.

Ciekawe spotkania odbywały się na Festivalowej scenie. Usłyszeliśmy mi.in. opowieści ze Szkocji, wskazówki dotyczące kamperowych wypraw, kulisy prowadzenia pól kempingowych czy dyskusję z vanliferami.    

Całej imprezie towarzyszy Zlot Caravaningowy, który rozpoczął się już w piątek. Uczestnicy wypełnili wszystkie zaplanowane przez organizatora miejsca. Zlot również potrwa do niedzieli a już dziś zlotowicze będą mieli okazję do integracji podczas wspólnej biesiady.

Wydarzenie na służewieckim obiekcie połączone jest również z gonitwami konnymi, które można oglądać w godzinach 15:00-18:00. Wstęp na wyścigi konne odbywa się w ramach jednego biletu. To doskonała okazja do podziwiania najszybszych koni w akcji.

Drugi dzień Warsaw Caravaning Festival jutro. Wszystkie atrakcje będą dostępne od 9:00 do 19:00.