Organizator:

Aktualności

17-05-23 Zlot caravaningowy z całej Europy już za kilka dni w Krakowie

W dniach 25-29 maja b.r. na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbędzie się  60. jubileuszowy zlot caravaningowy EUROPA RALLY 2023.  Organizatorzy spodziewają się setek kamperów w ramach corocznego spotkania miłośników caravaningowego stylu życia z całej Europy.

Zobacz więcej

14-05-23 Udane rozpoczęcie sezonu caravaningowego

Dwa dni wypełnione kamperami i przyczepami campingowymi zapewnili w ten weekend organizatorzy Warsaw Caravaning Festival. Imprezę tłumnie odwiedzili fani podróży szukając ciekawych rozwiązań na ten sezon. A wszystko w pięknych okolicznościach Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Zobacz więcej

13-05-23 Fenomenalny początek sezonu caravaningowego w Warszawie

Tor Wyścigów Konnych Służewiec w ten weekend należy do kamperów, przyczep campingowych, namiotów dachowych, ciekawych sposobów zabudowy samochodów i przydatnych gadżetów dla wszystkich miłośników caravaningu. Rozpoczął się Warsaw Caravaning Festival, który tłumnie odwiedzili dziś fani podróżowania.

Zobacz więcej

10-05-23 Co zobaczyć na Warsaw Caravaning Festival?

Prezentujemy listę wybranych pojazdów, które będzie można zobaczyć na Warsaw Caravaning Festival.

Zobacz więcej

10-05-23 Kampery Gorzów wystawcą Warsaw Caravaning Festival

Centrum karawaningowe Kampery Gorzów to salon sprzedaży, wypożyczalnia, serwis, doposażenie, dwupoziomowy sklep stacjonarny i internetowy Kampertarg, a także punkt camper system w jednym.

Zobacz więcej